salon łazienek TCZEW

Technika grzewcza - Salon łazienek - Tczew

Firma zajmująca się techniką grzewczą przy ulicy Przemysława 15 w mieście Tczew.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem i wykonawstwem w zakresie instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Nasi profesjonaliście są w stanie zaprojektować instację gazową dla domów jednorodzinnych, ale równiez dla przedsiębiorstw i kotłów gazowych do wody bierzącej, oraz centralnego ogrzewania, projektowanie instalacji grzewczych.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Buderus (nagroda: Dealer Główny Buderus Roku 2002). Posiadamy również serwis na w/w urządzenia.

Poza w/w marką posiadamy szeroki asortyment  materiałów instalacyjnych i urządzeń grzewczych oraz wyposażenia łazienek. Gwarantujemy nie tylko właściwą obsługę zleconych zadań, ale również elastyczność oferty w zależności od Państwa oczekiwań.

Oferujemy sprzedaż towarów i usług również w systemie ratalnym.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz firmy instalacyjne.

Zakres i dostępność naszej oferty w połączeniu z konkurencyjną rynkową ceną z pewnością zyska Państwa akceptację i uznanie.

TECHNIKA GRZEWCZA D.S.

ul. Przemysłowa 15
83-110 TCZEW

58 530 11 30
666 850 280

www.ds-zaklad.pl

pn.-pt.: 7:00 - 17:00
sb.: 7:00 - 13:00

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: HANDEL DETALICZNY
Branże: SKLEPY, PUNKTY SPRZEDAŻY
Podział branżowy: Branżowe
Miejscowość: TCZEW
Województwo: POMORSKIE
Słowa kluczowe: technika grzewcza TCZEW, salon łazienek TCZEW, instalacje grzewcze TCZEW, kotły gazowe TCZEW, projektowanie instalacji gazowych TCZEW, projektowanie instalacji grzewczych TCZEW