internet TCZEW

TELEWIZJA KABLOWA - TCZEW

W Tczewie firma TELKAB jest zdecydowanym liderem, dzięki czemu nasza telewizja lokalna dociera do 75 proc. mieszkańców miasta. Nasz program oglądać można w każdym z dostępnych pakietów telewizji analogowej firmy TELKAB, w pakietach platformy cyfrowej, a także na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy telewizją lokalną nastawioną na pokazywanie wydarzeń z Tczewa i okolic - społecznych, politycznych, kulturalnych i sportowych. Staramy się być obiektywni i opiniotwórczy, pokazywać życie naszych mieszkańców - ich radości, ale też problemy, chcemy pomóc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Pamiętamy o rozrywce - koncertach, imprezach kulturalnych, meczach i turniejach sportowych.

Działamy od 2004 roku. Obecnie Telewizja Tetka Tczew, ciągle rozszerzamy naszą działaność, wprowadzając nowe możliwości, takie jak magazyny publicystyczne i informacyjne. Ciągłe rozwój technologii pozwolił nam w 2014 roku nadawać w jakości full HD. 

Korzystając z naszch usług, klienci będą mogli cieszyć się telewizją kablową, ale także szybkim internetem nie tylko w komputerze, ale także oferujemy telefony które również mogą korzystać z internetu. Oprócz tego jest możliwość słuchania przez radio.

INTERNET TELEWIZJA TELEFONIA "TELKAB"

ul. Słowackiego 5
83-110 TCZEW

58 728 50 00

www.tczew.net.pl

pn.-pt.: 10:00 - 17:00

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: USŁUGI
Branże: TELEKOMUNIKACJA
Podział branżowy: Radio, Dostawcy internetu, Telewizja
Miejscowość: TCZEW
Województwo: POMORSKIE
Słowa kluczowe: telefon TCZEW, internet TCZEW, telewizja kablowa TCZEW, radio TCZEW, usługi internetowe TCZEW, lokalna telewizja TCZEW