auto mechanika TCZEW

TOLO - Serwis Opon - Tczew

Zapraszamy do naszej siedziby w Tczewie przy ulicy Jagiellońskiej 55. Świadczymy pełny zakres mechaniki pojazdowej i usług warsztatowych. Terminowość, oraz wysoka jakość usług w naszym warsztacie samochodowym naszym głównym celem. Zaprewniamy profesjonalny serwis opon, łącznie z wulkanizacją, oraz wymianą kół, oraz felg. Pracują u nas profesjonaliści, którzy dbają o każdy szczegół samochody, znają się na zawiodzie, od wielu lat zajmują się mechaniką pojazdową, wymianą olei silnikowych, w skrzyni biegów, czy też geometrią 3D. Szybko i rzetelnie możemy przeprowadzić naprawy bieżące, wymienić elementy samochodu które się zużywają poprzed eksploatacje.

Prowadzimy także auto serwis, w którym możemy przeprowadzić przegląd samochodu, które części niedługo będą do wymiany, lub też już powinny zostać wymienione, ale również naprawiamy samochodowy po wypadku. Najwyższej jakości auto klimatyzacja, w której odnowimy samochód tak, aby wyglądał i pracował jak nowy.

Zapraszamy!

AUTO MECHANIKA "TOLO" SERWIS OPON

ul. Jagiellońska 55
83-110 TCZEW

661 127 711 609 651 195

www.fhutolo.pl

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: USŁUGI
Branże: MOTORYZACJA
Podział branżowy: Serwisy, warsztaty, Wulkanizacja, opony
Miejscowość: TCZEW
Województwo: POMORSKIE
Słowa kluczowe: auto klimatyzacja TCZEW, auto mechanika TCZEW, auto serwis TCZEW, mechanika pojazdowa TCZEW, serwis opon TCZEW, warsztat samochodowy TCZEW