niszczenie dokumentów MARKI

Avarus
Sprzęt dla Twojego Biura

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży serwisu i sprzedaży urządzeń dla biur i banków. Wysoka jakość oferowanych usług poparta jest wieloletnim doświadczeniem w tej branży i sięga 1996 roku, Długoletnia współpraca z renomowanymi dostawcami i producentami urządzeń techniki biurowej przekłada się na duże doświadczenie oferowanych przez nas usług. Dystrybuujemy wysokiej klasy niszczarki, będące obecnie jednymi z niezbędnych urządzeń biurowych. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przeglądów, remontów i napraw niszczarek dokumentów -wszystkich typów oraz innych specjalistycznych urządzeń biurowych (frankownic, kopertownic, falcerek, gilotyn, bursterów, liczarek do banknotów, liczarek i sorterów do bilonu, urządzeń do oprawy dokumentów, itp).

Bazując na posiadanej wieloletnie wiedzy technicznej, doświadczeniu oraz zrozumieniu potrzeb Klienta zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Naprawy wykonywane przez inżynierów i techników cechuje profesjonalizm, precyzja, a także solidność.

Naszym Klientom zapewniamy części zamienne oraz niezbędne materiały eksploatacyjne do urządzeń będących w naszej ofercie.

Proponujemy również kompleksowe usługi w zakresie niszczenia dokumentów zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie danych osobowych.

Dla Klientów, którzy chcą sami zniszczyć swoje dokumenty dajemy możliwość dzierżawy i wynajmu niszczarek w cyklu krótko i długoterminowym.

Jesteśmy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16.00. W sprawach nie cierpiących zwłoki możliwość pomocy także w sobotę po ustaleniach telefonicznych.

Zapraszamy na www.avarus.pl
Zadzwoń lub napisz – dopasujemy i dobierzemy najlepszą z możliwych ofertę.

medal

INFORMACJE GOSPODARCZE I SPOŁECZNE

PREZENTACJA FIRMY

znajduje się również w produkcie systemowym

związanym z regionalną aktywnością gospodarczą

Gablota Informacyjna

lokalizacja:

ul. Piłsudskiego 95

MARKI

Pakiet Multiaktywny = Ogłoszenie promujące + Reklama Internetowa

Produkt Systemowy firmy Sport-Premium Sp. z o.o.

AVARUS Sprzęt dla Twojego biura

Ul. Grunwaldzka 71
05-270 MARKI

22 356 90 60
514 753 735

www.avarus.pl

Pn.- Pt. 8:30-15:30

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy:
Branże:
Podział branżowy:
Miejscowość: MARKI
Województwo: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Słowa kluczowe: niszczenie dokumentów MARKI, niszczarki MARKI, części zamienne do niszczarek MARKI, serwis i sprzedaż urządzeń biurowych MARKI, naprawa niszczarek MARKI, olej do niszczarek MARKI