krzewy SWARZĘDZ

Nasze Centrum Ogrodnicze oferuje Państwu szeroki i atrakcyjny asortyment roślin oraz artykułów dla ogrodu, domu, na taras, balkon i nie tylko.

 

Naszym celem jest, aby Państwa ogrody odzwierciedlały marzenia i ideały, które nosicie w swojej wyobraźni. Dlatego też staramy się utrzymywać swoje wszystkie usługi ogrodnicze: zakładanie i projektowanie ogrodów na najwyższym poziomie. Szczególną uwagę skupiamy również na tym, by odpowiednio zaopatrzyć nasz sklep ogrodniczy, tak by asortyment odpowiadał oczekiwaniom tych Państwa, którzy mieszkają w gminie Swarzędz i tym mieszkającym na terenie miasta Poznań. Na życzenie klienta, z usługami takimi jak  projektowanie i zakładanie ogrodów, wyjeżdżamy także poza obszar miasta Poznań.

 

Chcemy Państwu dostarczać wszystkie rośliny ogólnie znane jak i te bardziej wyszukane oraz mało spotykane, a także cały zakres akcesoriów dla ogrodu oraz gospodarstwa domowego.

W naszym nowym centrum będziemy się starać poszerzać i ubogacać asortyment tak, aby w pełni sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

A+M Andrzej Brylak
Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: HANDEL DETALICZNY, USŁUGI
Branże: SKLEPY, PUNKTY SPRZEDAŻY, DOM I OGRÓD
Podział branżowy: Ogrodnicze, Projektowanie ogrodów
Miejscowość: SWARZĘDZ
Województwo: WIELKOPOLSKIE
Słowa kluczowe: drzewa SWARZĘDZ, krzewy SWARZĘDZ, ogrody SWARZĘDZ, projektowanie ogrodów SWARZĘDZ