budownictwo społeczne TCZEW

Budownictwo społeczne - TCZEW

Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (TBS) mieści się w Tczewie przy ulicy Kołłątaja 9. Swoją działalność prowadzimy od 2000 roku.

Zajmujemy się budowami nowych mieszkań łącząc nowoczesne techniki budowlane z tradycyjnymi, pozwalając na jeszcze bardziej efektywne budownictwo społeczne za przystępną cenę.

Zajmujemy się również robotami remontowymi już istniejących lokali i budynków społecznych i komunalnych. Dodatkowo zarządzamy własnym 

Budujemy mieszkania własnościowe do kupienia za niskie ceny. Zajmujemy się także zarządzaniem nieruchomościami, własnym zasobem mieszkaniowym, oraz prowadzimy rozliczenia opłat za media, czy też rozliczenia czynszów Wspólnot.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą TTBS już teraz.

Na naszej stronie internetowej można zobaczyć przetargi, oraz naszą kompleksową ofertę na budowę mieszkań, jak i wiele innych informacji takie jak numery telefonów do biura obsługi klienta, czy do działu Nieruchomości, gdzie można zawrzeć umowę na mieszkanie.

TTBS Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: USŁUGI
Branże: BUDOWNICTWO, NIERUCHOMOŚCI
Podział branżowy: Budownictwo jednorodzinne, Sprzedaż, Zarządzanie nieruchomościami
Miejscowość: TCZEW
Województwo: POMORSKIE
Słowa kluczowe: budownictwo mieszkaniowe TCZEW, budownictwo społeczne TCZEW, mieszkania własnościowe TCZEW, nowe mieszkania TCZEW, tbs TCZEW, zarządzanie nieruchomościami TCZEW