koszule MARKI

Koszule i krawaty Marki

Firma OSKAR od lat jest związana z branżą odzieżową. Zajmujemy się szyciem ubrań dla mężczyzn ceniących dobrą jakość, elegancję, klasyczny styl z domieszką odrobiny awangardy. Naszą specjalnością są w szczególności koszule oraz krawaty. Gwarantujemy wysoką jakość, przystępne ceny, ale także szybką realizację zamówienia. Prowadzimy także sklep internetowy Krawat i Koszula oferujący pełną gamę naszych koszul i krawatów. Dostępne w naszej ofercie koszule to zarówno modele klasyczne, jak i bardziej fantazyjne w wielu wzorach i kolorach oraz na każdą okazję. Sprzedajemy również akcesoria takie jak paski męskie, skarpetki, szelki, galanterię skórzaną, m.in. portfele oraz akcesoria ślubne dla mężczyzn, muszki, poszetki, pasy smokingowe. Dla klientów biznesowych mamy usługę personalizowania wyrobów – koszule z logo drukowanym lub wyszywanym, krawaty z logo, szale, apaszki i inne akcesoria.

Wysoka jakość naszego asortymentu, szlachetne tkaniny i znakomite krawiectwo to nasz znak rozpoznawczy. Wysoka ocena Klientów w odniesieniu do odzieży, jak i galenterii oferowanej przez naszą firmę, zaowocowała popularnością marki "Oskar" na rynku odzieżowym oraz stabilna pozycją naszego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy w Markach na ul. Kościuszki 28, a w Warszawie do C.H. Marywilska 44 oraz do odwidzenia naszej strony www.mojekrawaty.pl

medal

INFORMACJE GOSPODARCZE I SPOŁECZNE

PREZENTACJA FIRMY

znajduje się również w produkcie systemowym

związanym z regionalną aktywnością gospodarczą

Gablota Informacyjna

lokalizacja:

ul. Piłsudskiego 95

MARKI

Pakiet Multiaktywny = Ogłoszenie promujące + Reklama Internetowa

Produkt Systemowy firmy Sport-Premium Sp. z o.o.

"OSKAR PLUS" Adam Rożnawski

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: HANDEL DETALICZNY
Branże: SKLEPY, PUNKTY SPRZEDAŻY
Podział branżowy: Inne
Miejscowość: MARKI
Województwo: MAZOWIECKIE
Słowa kluczowe: koszule MARKI, portfele MARKI, krawaty MARKI, muszki MARKI, szelki MARKI, paski męskie MARKI