fryzjer damski MARKI

Salon fryzjerski  FRYZJERNIA Marki

Zapraszam do mojego salonu fryzjerskiego mieszczącego się w Alei J. Piłsudskiego 139 w Markach.

Pracuję w zawodzie od 20 lat. Fryzjerstwo ta jest moją pasją i powołaniem. Cenię sobie nade wszystko zadowolenie Klientek i Klientów, dlatego mimo wieloletniego doświadczenia dbam o podnoszenie własnych kwalifikacji uczestnicząc w fachowych szkoleniach. Specjalizuję się w koloryzacji oraz stylizacji fryzur na różne okazje np. upięcia ślubne oraz wyjątkowe fryzury okolicznościowe- na każdą okazję. W przypadku wątpliwości chętnie służę radą tak przy doborze koloru, jak i nowej stylizacji. Łącząc doświadczenie, pasję, fantazję i wciąż udoskonalaną technikę pracy. Wprowadzam nowości kosmetyczne dostępne na polskim rynku fryzjerskim oraz coraz to nowe usługi zarówno z zakresu stylizacji włosów, nowoczesnego strzyżenia damsko-męskiego, jak i zabiegów pielęgnacyjnych. Oprócz profesjonalnych usług oferuję pobyt w eleganckim, komfortowym i w pełni sterylnym salonie fryzjerskim, którego wystrój ma zapewnić moim Klientom relaks i przyjemną atmosferę.

Salon FRYZJERNIA oferuje usługi fryzjera damskiego i fryzjera męskiego, zapewniając pełną obsługę pielęgnacyjną, stylizacji, strzyżenia, koloryzacji i modelowania.
 

Zapraszam w godzinach:

Pn.-Pt. 10:00-20:00

Sob. 9:00-15:00

medal

INFORMACJE GOSPODARCZE I SPOŁECZNE

PREZENTACJA FIRMY

znajduje się również w produkcie systemowym

związanym z regionalną aktywnością gospodarczą

Gablota Informacyjna

lokalizacja:

ul. Piłsudskiego 95

MARKI

Pakiet Multiaktywny = Ogłoszenie promujące + Reklama Internetowa

Produkt Systemowy firmy Sport-Premium Sp. z o.o.

FRYZJERNIA Anna Osinka

Aleja J. Piłsudskiego 139
05-270 MARKI

514 857 119

Pn.-Pt.: 10.00-20.00
Sob.: 9.00-15.00

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: USŁUGI
Branże: SALONY
Podział branżowy: Fryzjerskie
Miejscowość: MARKI
Województwo: MAZOWIECKIE
Słowa kluczowe: fryzjer damski MARKI, fryzjer męski MARKI, salon fryzjerski MARKI, upięcia ślubne MARKI, strzyżenie damsko-męskie MARKI, fryzury okolicznościowe MARKI