dobra kawa MARKI

Przystanek Graniczna Caffe

Mieszkańców naszego miasta oraz okolic, a także przyjezdnych chcielibyśmy zaprosić do naszej uroczej mieszczącej się kawiarni przy ulicy Granicznej 48 w Markach. Polecamy  dobrą kawę i mnóstwo łakoci. Jesteśmy otwarci codziennie od godziny 11:00 do 20:00.

Przystanek Graniczna Caffe" to miejsce wyjątkowe. Przytulne wnętrze i wyśmienita, świeżo palona kawa w wielu smakach i rodzajach  oraz towarzyszący jej zaparzaniu aromat sprawia, iż znajdą u nas Państwo ukojenie i relaks w klimatycznej i miłej atmosferze. Polecamy przepyszne desery z których jesteśmy już znani. U nas każdy znajdzie ulubione słodkości, by w wyjątkowej atmosferze delektować się swoim "ukochanymi" łakociami.

Nasza ciastkarnia serwuje bogaty wybór ciast. Nasi goście przepadają za lekkimi tartami owocowymi, bezami nadziewanymi mascarpone i owocami, sernikami, szarlotkami, kremówkami. Polecamy ciasta czekoladowe, orzechowe, jogurtowe, pomarańczowe, o smaku słonego karmelu i toffi. Codziennie oferujemy swieże ciasteczka takie jak: biskwity, mini eklerki, ptysie i rurki z bitą śmietaną oraz uwielbiane przez najmłodszych gofry. Dopełnieniem naszego menu są wyśmienite napoje (świeże soki, lemoniady, smoothies, lemoniady... i oczywiście kawy, również w wersji deserowej i mrożonej. W sezonie letnim  stajemy się także lodziarnią- naszych klientów kusimy deserami lodowymi w wielu smakach. Serwowane lody i sorbety są wyrobu rzemieślniczego ze świeżych, naturalnych składników.

Serdecznie zapraszamy do Przystanku Graniczna... i życzymy smacznego!

PRZYSTANEK GRANICZNA CAFFE"

Ul. Graniczna 48
05-270 MARKI

786 107 239

www.przystanek-graniczna-caffe.business.site

Pn.- Ndz. 11:00-20:00

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: USŁUGI
Branże: GASTRONOMIA
Podział branżowy: Restauracje, Cukiernie, kawiarnie
Miejscowość: MARKI
Województwo: MAZOWIECKIE
Słowa kluczowe: kawiarnia MARKI, dobra kawa MARKI, przystanek graniczna caffe MARKI, ciastkarnia MARKI, lodziarnia MARKI, przystanek graniczna MARKI