chleb MARKI

Pieczywo Marki

Zapraszamy mieszkańców Marek do piekarni Inter Europol, której siedziba oraz sklep firmowy mieszczą się przy ulicy Słonecznej 22.

Jesteśmy firmą rodzinną z polskim kapitałem, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki wyłącznie mieszkańców Warszawy i okolic, dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce.

Nasze wyroby cieszą się ogromnym uznaniem na terenie Unii Europejskiej, a także w wielu krajach na innych kontynentach. Sekret naszego sukcesu tkwi w odpowiednim połączeniu zasad tradycyjnego kunsztu piekarstwa z najnowocześniejszymi technologiami. Naszym Klientom polecamy tradycyjne pieczywo w wielu odmianach.

Nasza oferta obejmuje wyroby zarówno świeże, jak i mrożone, które produkujemy z najlepszych, wyselekcjonowanych surowców i wypiekamy w większości w piecach o podłożu kamiennym, co nadaje skórce idealnej chrupkości oraz sprawia, że pieczywo jest świeże przez długi czas.

Większość naszych produktów mrożonych zostało oznaczonych etykietą ‘Clean Label’ (tzw. „czystą etykietą”), co oznacza, że zostały wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników w oparciu o własnej produkcji zakwasy żytnie i pszenne – bez emulgatorów i stabilizatorów.

Stałe poszerzanie naszej oferty ma na celu zaspokajanie najbardziej wyszukanych gustów Klientów.

Szeroka gama produktów wytwarzanych przez Inter Europol obejmuje: chleby, paluchy, bułki oraz bagietki, snacki, ciastka, oraz bułki i ciastka hotelowe, a także produkty specjalne do gastronomii.

Na potrzeby naszych Klientów opracowujemy dopasowane do indywidualnych potrzeb receptury, miksy i mieszanki produktów.

Dzięki naszemu elastycznemu podejściu do formowania, nacinania i dekorowania pieczywa, jesteśmy w stanie stworzyć ten sam produkt w wielu różnych kombinacjach w zależności od życzenia Klienta. Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości produktów dla hiper i supermarketów, hoteli i restauracji, stacji paliwowych oraz odbiorców detalicznych i sklepów firmowych.

Zapraszamy w godzinach:

Pon. - Pt. 08:00-17:00,  Soboty – zamknięte

 

Inter Europol S.A.

ul. Słoneczna 22
05-270 MARKI

22 771 69 00
22 771 69 01

www.intereuropol.pl

Pn-Pt 08:00-17:00.
Soboty – zamknięte

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: PRODUKCJA , HANDEL DETALICZNY
Branże: PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY, UŻYWKI, SKLEPY, PUNKTY SPRZEDAŻY
Podział branżowy: Pozostałe, Piekarnie
Miejscowość: MARKI
Województwo: MAZOWIECKIE
Słowa kluczowe: piekarnia MARKI, chleb MARKI, pieczywo MARKI, bułki MARKI, ciastka MARKI, bagietki MARKI