DAR.NET Dariusz Lyczko
Internet światłowodowy • WODZISŁAW ŚLĄSKI

Nasza firma zajmuje się głównie budową i eksploatacją sieci komputerowych. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym zarejestrowanym w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej pod numerem 4104.

 

Na rynku działamy od 1 lutego 2003 roku. Dziesięć lat obecności na lokalnym rynku  pozwoliło nam zdobyć bardzo cenne doświadczenia, oraz wyrobić solidną markę. Obecnie firmę Dar.Net tworzy zespół dziewięciu młodych, kreatywnych i ambitnych ludzi, który poparty wieloletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz dba o maksymalne zadowolenie Klienta.

Długi okres działalności na lokalnym rynku telekomunikacyjnym pozwolił nam zbudować dość rozległą sieć szkieletową, która w swej głównej części składa sie z łącz światłowodowych, oraz radiolinii na pasmo licencjonowane i nielicencjonowane. W połaczeniu z bardzo gęstą siecią kilkuset nadajników radiowych pozwala nam to świadczyć usługi przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

DAR.NET Dariusz Lyczko

Dane do wyszukiwania firmy
Temat branżowy: USŁUGI
Branże: TELEKOMUNIKACJA, INFORMATYKA
Podział branżowy: Dostawcy internetu, Usługi, serwis
Miejscowość:
Województwo: ŚLĄSKIE
Słowa kluczowe: internet światłowodowy WODZISŁAW ŚLĄSKIinternet światłowodowy